kamerverdeling

 

 

weeknr
kamer 1                     .
Kamer 2
kamer 3
kamer 4
kamer 5
kamer 6
kamer 7
kamer 8                    .
kamer 9
kamer 10
kamer 11
kamer 12
kamer 13
Beelshoek 4                    .                   .                          .
Beelshoek 6
weeknr 47
kamer 1 Bartosz Malgorzata Ursula Szscsepaniak
Kamer 2  Maria Rokosz Guzior Dorota
kamer 3 Fitol Pawel Pazdro Tomasz
kamer 4 Grzanka Monika Grzanka Dawid
kamer 5 vriendin agnes zus krzystof hylinski
kamer 6 Koppel franky koppel franky
kamer 7 Blicharz Janusz + vrouw
kamer 8 Man Beata  Filipek              .                            .
kamer 9 Opiela Anna Pasciak Bartlomeij
kamer 10 Bezak Przemyslaw stanislaw Guzior
kamer 11 Pasciak Natalia Moeder
kamer 12 Jacek Ziolkowski
kamer 13 Szepan Dluzen
Beelshoek 4                  .                 .              .
Beelshoek 6 Mateusz & paulina Wilk Kamiel                             .
weeknr 48
kamer 1 Bartosz Malgorzata Ursula Szscsepaniak
Kamer 2
kamer 3
kamer 4 Grzanka Monika Grzanka Dawid
kamer 5 vriendin agnes zus krzystof hylinski
kamer 6 Koppel franky koppel franky
kamer 7 Blicharz Janusz + vrouw
kamer 8 Man Beata  Filipek              .                            .
kamer 9 Opiela Anna Pasciak Bartlomeij
kamer 10 Bezak Przemyslaw stanislaw Guzior
kamer 11 Pasciak Natalia Moeder
kamer 12 Jacek Ziolkowski
kamer 13 Szepan Dluzen
Beelshoek 4                  .                 .              .
Beelshoek 6 Mateusz & paulina                             .
weeknr 49
kamer 1 Rysard Mroz Vriend Rysard Mroz Vriend Rysard Mroz
Kamer 2 Lukasz kuc Marcin Kuc
kamer 3 Ciepiela Aneta Magdalena Gluch
kamer 4 Mariola Ewa Ostafin
kamer 5 vriendin agnes zus krzystof hylinski
kamer 6 Koppel franky koppel franky
kamer 7 Blicharz Janusz + vrouw
kamer 8 Walczyk Wojciech MarekMalikowski  Goron Marcin Daniel   Wiodzinski
kamer 9 Koppel aneta gac koppel aneta gac
kamer 10 Bezak Przemyslaw stanislaw Guzior
kamer 11 Pasciak Natalia Moeder
kamer 12 Jacek Ziolkowski
kamer 13 Szepan Dluzen
Beelshoek 4                  .                 .              .
Beelshoek 6 Mateusz & paulina Fitol Pawel                             .
weeknr 50
kamer 1 Rysard Mroz Vriend Rysard Mroz Vriend Rysard Mroz
Kamer 2 Lukasz kuc Marcin Kuc
kamer 3 Ciepiela Aneta Magdalena Gluch
kamer 4 Mariola Ewa Ostafin
kamer 5 vriendin agnes zus krzystof hylinski
kamer 6
kamer 7
kamer 8 Walczyk Wojciech MarekMalikowski  Goron Marcin Daniel   Wiodzinski
kamer 9 Koppel aneta gac koppel aneta gac
kamer 10
kamer 11 Pasciak Natalia Moeder
kamer 12 Jacek Ziolkowski
kamer 13 Szepan Dluzen
Beelshoek 4                  .                 .              .
Beelshoek 6 Mateusz & paulina Fitol Pawel                             .